Počet položek: 0 0,- Kč
LUXUS PRO DÍTĚ
obchod pro náročné maminky

TRUELIFE Ohřívač mléka a příkrmů Invio BW Double

kliknutím zvětšíte
TRUELIFE Ohřívač mléka a příkrmů Invio BW Double
TRUELIFE Ohřívač mléka a příkrmů Invio BW Double TRUELIFE Ohřívač mléka a příkrmů Invio BW Double TRUELIFE Ohřívač mléka a příkrmů Invio BW Double TRUELIFE Ohřívač mléka a příkrmů Invio BW Double
ks
Kód:A:TLIBWD
Výrobce:TRUELIFE
Cena : 1 190,- Kč
Dostupnost:skladem
Sklad:28 ks
EAN: 8594175354010
Invio BW Double – Ohřívač mateřského mléka a dětských příkrmů.


Pokud chcete pro své dítě vždy jen to nejlepší, ale zároveň rádi šetříte čas, vybavte svoji domácnost kvalitním ohřívačem kojeneckých lahví. TrueLife Invio BW Double ohřívá mateřské mléko nebo příkrm v kojenecké láhvi rovnoměrně, díky cirkulaci ohřevu v pravidelných intervalech a udržování konstantní teploty. Díky funkci Keep Warm, která udržuje mléko při správné teplotě, máte krmení připravené kdykoli ho potřebujete. Invio BW Double je vhodný pro všechny typy kojeneckých lahví.
Ideální pro dvojčata

V ohřívači Invio můžete simultánně ohřát dvě kojenecké lahve. Tuto možnost oceníte zejména jako maminka dvojčat, v případě, že je potřeba nakrmit obě děti zároveň. Je ale známo, že dvojčata se příliš často sladit nechtějí. Takže pokud zrovna jedno z dětí spinká, můžete ohřát obě lahve a jednu nechat v ohřívači, kde se o správnou teplotu mléka postará Keep Warm funkce. Ušetříte tak spoustu času.


3 módy použití

Kromě funkce rychlého ohřevu mléka a dětských příkrmů ohřívač disponuje i funkcí sterilizace. Nemusíte tedy pořizovat další přístroje, abyste udrželi lahvičky a dudlíky vašeho miminka v čistotě. Mód sterilizace zvolíte trojím stisknutím tlačítka na ovládacím panelu. Keep Warm funkce se stará o udržování konstantní teploty mléka v lahvičce, konkrétně 37 °C. Výši teploty si dle potřeby můžete upravit pomocí tlačítek + a – na ovládacím panelu.


Vlastnosti:

- Několik úrovní teploty – Preferovanou teplotu si můžete sami zvolit na ovládacím panelu.
- 2 lahve najednou – V ohřívači Invio můžete simultánně ohřát dvě kojenecké lahve.
- 2v1 ohřívačka a sterilizátor – Invio BW Double disponuje funkcí sterilizace a poradí si s jakoukoli dětskou lahvičkou či dudlíkem.
- Snadná obsluha i údržba – Ohřívač se snadno čistí a jeho ovládání je jednoduché a intuitivní.
- Vysokorychlostní ohřev – Ohřívání kojeneckých lahví v ohřívači Invio BW Double nezabere skoro žádný čas.
- Ohřívá rovnoměrně – Mléko je ohříváno rovnoměrně, díky cirkulaci ohřevu v pravidelných intervalech.
- Funkce Keep Warm – Funkce Keep Warm udržuje mléko při správné teplotě, takže máte krmení připravené kdykoli ho potřebujete.
- Automatické vypnutí – Po dosažení požadované teploty nebo skončení zvoleného programu se ohřívač automaticky vypne.
- Přehledný LCD – Aktuální teplotu mléka v lahvi máte pod kontrolou díky přehlednému LCD displeji.
- Tichý chod – Ohřívač pracuje v tichosti, ale přesto efektivně.
- Bezpečnostní nástavec – Součástí balení je bezpečnostní nástavec na kojeneckou lahev, který zajišťuje bezpečnou manipulaci s horkou lahví.
- 100% silikon bez BPA – Ohřívač je vyroben z kvalitního silikonu a neobsahuje sloučeninu BPA.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace