Počet položek: 0 0,- Kč
LUXUS PRO DÍTĚ
obchod pro náročné maminky

TRUELIFE Inteligentní váha FitScale W5 BT

kliknutím zvětšíte
TRUELIFE Inteligentní váha FitScale W5 BT
TRUELIFE Inteligentní váha FitScale W5 BT TRUELIFE Inteligentní váha FitScale W5 BT TRUELIFE Inteligentní váha FitScale W5 BT TRUELIFE Inteligentní váha FitScale W5 BT TRUELIFE Inteligentní váha FitScale W5 BT TRUELIFE Inteligentní váha FitScale W5 BT
ks
Kód:A:TLFSW5BT
Výrobce:TRUELIFE
Cena : 1 499,- Kč
Dostupnost:skladem
Sklad:4 ks
EAN: 8594175353235
FitScale W5 BT – Změří víc než hmotnost

Inteligentní váha TrueLife FitScale W5 BT vám pomůže dokonale poznat své tělo. Kdykoliv na ni stoupnete, nedozvíte se pouze aktuální hmotnost, ale mnohem víc. Třeba podíl tuku, vody nebo kostí. O motivaci se postará aplikace Megafit, kde můžete rozjet výzvy s přáteli, stanovovat si cíle a sledovat své zlepšení. Váhu během chvíle připojíte přes Bluetooth k telefonu a vždy vás potěší její design.


POZNEJTE KONSTITUCI SVÉHO TĚLA

Pomocí bioelektrické impedanční analýzy (BIA) dokáže váha FitScale W5 BT přesně zjistit, z čeho se vaše tělo skládá. Hned vám řekne podíl tuku, vody i celkovou hmotnost vašich svalů. To se hodí vědět nejen při hubnutí, ale naopak i v situaci, kdy se snažíte svalstvo vybudovat. Technologii BIA využívají v přípravě i špičkoví sportovci. Nyní ji můžete mít i doma na podlaze.

SPOLEČNĚ DOSÁHNĚTE CÍLŮ

FitScale W5 BT umí rozeznat až 8 uživatelů. Snadno ji tak může používat celá rodina. Centrem vaší motivace se stane aplikace Megafit. Najdete v ní detailní grafy, kompletní historii měření a další nástroje, jak se držet svého cíle. Třeba virtuálního trenéra nebo výzvy, do kterých se mohou zapojit i vaši přátelé. Prostředí je kompletně v češtině.

VE JMÉNU MINIMALISMU

Chytrá váha FitScale W5 BT skvěle zapadne do každé koupelny. Design je velice jednoduchý a efektní. Bílá barva se bude vyjímat v jakémkoli interiéru. Záležet jsme si dali i na zpracování. Celou vrchní stranu tvoří tvrzené sklo. Naspodu pak nechybí čtyři protiskluzové body pro maximální bezpečí.


Vlastnosti:

Prémiové krycí sklo
Tvrzené sklo skvěle vypadá a zajistí dlouhou životnost vaší váhy.

Denní statistiky
Každý den přesně víte, jak na tom jste. To vám pomůže upevnit ty správné návyky.

14 měřených indexů
Lépe poznáte své tělo a dozvíte se, jak reaguje na stravu i fyzickou aktivitu. Váha automaticky spočítá vaše BMI a další ukazatele a odešle je do aplikace.

Grafy a statistiky
Díky grafům a detailním statistikám uvidíte, zda jste na dobré cestě. Čím víc měření, tím víc dat.

Využijte i ostatní služby
Svá data můžete jednoduše odesílat do dalších platforem a dál s nimi pracovat. Třeba do FitBitu nebo GoogleFit.

Kompletní historie
Kompletní historie vážení v aplikaci vám vždy umožní porovnat, kam jste se od začátku měření posunuli.

Osobní trenér
Virtuální trenér v aplikaci vám pomůže s nastavením cílů i jejich dosažením.

Až 8 uživatelů
Váha sama rozezná až 8 různých uživatelů, takže ji může používat celá rodina. Přičemž svá data můžete sdílet s rodinou a přateli ve své aplikaci.

Elegantní TrueLife design
Bílá barva a kvalitní materiály. Díky tomu váha zapadne do každé koupelny.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace