Počet položek: 0 0,- Kč
LUXUS PRO DÍTĚ
obchod pro náročné maminky

Small Foot Třívrstvé pěnové 3D puzzle Svět

kliknutím zvětšíte
Small Foot Třívrstvé pěnové 3D puzzle Svět
ks
Výrobce:Small Foot
Cena : 293,- Kč
Dostupnost:skladem
Sklad:1 ks

Opravdovou výzvu pro milovníky skládaček představuje model globusu ze stabilního kartonu. Pomocí jednoduchého systemu sestavení se skládá živý obraz zeměkoule. Takto lze trénovat koordinaci očí a rukou a současně něco víc dozvědět o geografii.
Třívrtsvé pěnové 3D puzzle – pěnové skládačky jsou vyrobeny ze speciálního materiálu: kvalitního laminovaného papíru s pěnovým jádrem. Vrstvy: tvrdý papír - pěna - tvrdý papír. Celková tloušťka vrstev je 3 mm. Papír je opatřen laminovaným barevným potiskem velmi reálných barev. Puzzle jsou dodávány v nesloženém tvaru, balené ve fólii. Jednotlivé díly jednoduše vymáčknete a dle přiloženého návodu skládáte krásné plnohodnotné hračky. Dětem se tak rozvíjí jejich myšlení, jemná motorika a představivost. Pěnové 3D Puzzle nemusíte lepit lepidlem, pak je lze kdykoliv rozložit a znovu složit. Doporučujeme si ponechat návod ke stavbě.
Tyto pěnové 3D puzzle jsou určeny dětem od 5 let a splňují všechny normy EU.
Postup skládání pěnové 3D Puzzle:
1.Najděte páry čísel na nákresech.
2.Jednotlivé části vytlačujte v průběhu skládání.
3.Složte části označené stejným číslem.
Pro správné umístění použijte ilustraci na obalu.
Upozornění:
Pěnové 3D puzzle není vhodné pro děti do 3 let, protože obsahuje malé součásti –
hrozí nebezpečí udušení. Balicí materiál není hračka

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace