Počet položek: 0 0,- Kč
LUXUS PRO DÍTĚ
obchod pro náročné maminky

Dětské pleny z biobavlny XKKO Organic 70x70cm Staré časy Pastels for Boys

kliknutím zvětšíte
Dětské pleny z biobavlny XKKO Organic 70x70cm Staré časy Pastels for Boys Kikko
Dětské pleny z biobavlny XKKO Organic 70x70cm Staré časy Pastels for Boys Kikko Dětské pleny z biobavlny XKKO Organic 70x70cm Staré časy Pastels for Boys Kikko Dětské pleny z biobavlny XKKO Organic 70x70cm Staré časy Pastels for Boys Kikko Dětské pleny z biobavlny XKKO Organic 70x70cm Staré časy Pastels for Boys Kikko Dětské pleny z biobavlny XKKO Organic 70x70cm Staré časy Pastels for Boys Kikko Dětské pleny z biobavlny XKKO Organic 70x70cm Staré časy Pastels for Boys Kikko
ks
Výrobce:Kikko
Cena : 329,- Kč
Dostupnost:skladem
Sklad:1 ks

Pleny z certifikované BIO bavlny s nejvyšší gramáží na evropském trhu!
V porovnání s běžnou bavlněnou plenou jsou pleny z BIO bavlny XKKO Organic Staré časy výrazně jemnější a měkčí.
V porovnání s běžnými bavlněnými plenami mají pleny z BIO bavlny XKKO Organic Staré časy o více než 45% vyšší gramáž. Navazují tedy na tradici kvalitních bavlněných plen z období před více než 40-ti lety. Nově přidanou hodnotou je navíc přirozená, čistá biobavlna pěstovaná bez použití chemie.
BIO bavlna s certifikátem GOTS (Global Organic Textile Standard) je pěstována bez použití chemických postřiků za využití přírodních zákonitostí.

 

 

 

Přirozená biodiverzita, rotování pěstovaných plodin a hnojení kompostem udržují půdu zdravou a plnou živin. Místo chemických přípravků se zaplevelení předchází prostým pletím a okopáváním, mulčováním, efektivnějším zavlažováním, pěstováním více druhů rostlin pohromadě.

Používají se přírodní insekticidy a různými postupy (např. vysazení určitých plodin) se podporuje výskyt přirozených nepřátel škůdců. Sběr květů často probíhá ručně nebo šetrnějším způsobem a bez použití chemických látek na defoliaci rostlin.

Copyright © luxus-pro-dite.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a optimalizace e-shopu Shop5.cz

© luxus-pro-dite.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace