Počet položek: 0 0,- Kč
LUXUS PRO DÍTĚ
obchod pro náročné maminky

CHICCO Souprava jídelní talíř a miska dívka 12m + CHICCO Roztok dezinf. víceúčelový 1l

kliknutím zvětšíte
CHICCO Souprava jídelní talíř a miska dívka 12m + CHICCO Roztok dezinf. víceúčelový 1l
CHICCO Souprava jídelní talíř a miska dívka 12m + CHICCO Roztok dezinf. víceúčelový 1l CHICCO Souprava jídelní talíř a miska dívka 12m + CHICCO Roztok dezinf. víceúčelový 1l CHICCO Souprava jídelní talíř a miska dívka 12m + CHICCO Roztok dezinf. víceúčelový 1l CHICCO Souprava jídelní talíř a miska dívka 12m + CHICCO Roztok dezinf. víceúčelový 1l CHICCO Souprava jídelní talíř a miska dívka 12m + CHICCO Roztok dezinf. víceúčelový 1l CHICCO Souprava jídelní talíř a miska dívka 12m + CHICCO Roztok dezinf. víceúčelový 1l CHICCO Souprava jídelní talíř a miska dívka 12m + CHICCO Roztok dezinf. víceúčelový 1l
ks
Kód:A:VP-F155060
Výrobce:CHICCO
Cena : 429,- Kč
Dostupnost:skladem
Sklad:15 ks
EAN: 8590000000015
Talířek a miska, které dětem pomáhají učit se jíst z nádobí zábavnou cestou díky grafice, která stimuluje chuť k jídlu a představivost.

Vlastnosti:

- snadno se drží i malým dětským ručičkám díky neklouzavým bočnicím
- skvělá stabilita díky neklouzavému spodku
- výklenek na pokládání lžičky
- praktický ergonomický tvar okraje talířku usnadňující dítěti používání
- vhodné do mikrovlnky a myčky


Chicco dezinfekční roztok víceúčelový slouží k dezinfekci kojeneckých lahví, dudlíků, uklidňujících dudlíků, hraček, kousátek, jídelních příborů a jiných výrobků z plastu a železa, které přicházejí do kontaktu s dítětem.

Roztok má vysoce účinné složení proti bakteriím, plísním a virům, na mikrobiální dekontaminaci všeho, co přichází do kontaktu s dieťaťom- kovu i plastů, jakož i lahví na krmení, dudlíků, hraček atd.


- Efektivní a rychlé řešení dezinfekce. Dokonale nahradí tepelnou sterilizaci vyvářením nebo sterilizaci v páře.

- Ideální i na produkty, které nelze tepelně sterilizovať- např. chladící kousátka, či dětský příbor s částmi z kovu.

- Praktické řešení i na cesty, dovolené či jiné výlety mimo domu, kde nemusíte s sebou nosit žádné sterilizační zařízení.

- Bez zápachové složení.

- Bezpečné a vhodné již od narození.Obsah balení 1l koncentrovaného roztoku. Vystačí na cca 50 sterilizací. Stačí jen smíchat s vodou v určeném poměru a nechat sterilizované předměty 60 minut v lázni. Následně opláchnout tekoucí vodou. Mix sterilizačního roztoku je účinný po dobu 24 hodin, následně je třeba vydělat nový.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace